Jedzenie & Anna – blog poświęcony smakoszą!

Miłośnicy Jedzenia

 Jedzenie & Anna – blog poświęcony smakoszą! Będzie ceiekawie.

jedzenie Image by Vkrees via Pinterest

Image by Vkrees via Pinterest

Skoro czytasz ten tekst, to oznacza, że jesteś takim samym miłośnikiem jedzenia, jak i ja. Lubie jeść dużo i smacznie, ale boli mi serce, jak widzę ceny w restauracjach. Przecież student, to też człowiek i często ma ochotę na dobre jedzenie. Bedąc młodą studętką, która mieszka sama, nauczyłam się sama gotować „modne” dania, przy tym zmieniając elitne składniki na bardziej demokratyczne – dostępne dla studenta. Chcę przedstawić dla ciebie swoje autorskie zmiany znanych przepisów, podzielić się własnymi odkryciami i przekonać, że smaczne jedzenie, to nie oznacza – drogie. Jeżeli jeszcze nie umiesz gotować to podpowiem niekture tajemnicy by osiągnąć sukces na kuchni. Uwież, „gotować potrafi każdy” ! A jeżeli kojażysz skąd ten cytat, to już jesteśmy na jednej fali! Jeżeli jeszcze nie, to jako wstęp proponuję obejżyć „Ratatuj” ispirująca kreskówka, która zapewnia dobry chumor do gotowania.
I na sam początek podejmę tu taki popularny temat, jak zdrowe wyrzwienie. I to napewno nie będzie jeden z kolejnych naukowych artykułów w stylu „co robić, a co nie”. Tylko własne doświadczenia. Nie oczekujcie, że powiem coś nowego, lecz tylko podtwierdzę lub zaprzeczę niekture opinie. Więc, pierwszy mit, ktury podtwierdzam stosuje się cukru. KIedyś „bałam się ” jeść dużo słodycza tylko dla tego, że niszczyło moje piękne zęby, ale widocznie tego argumentu było za mało i nadal jadłam. Lecz Jednego dnia znalazłam film. Słuchajcie, zupewnie zmienił mój stosunek do jedzenia. Nie martł się, nie zaczęłam jeść mniej. Ale  dzięki temu filmowi porządnie zastanowiłam się nad tym co i ile kupuję do swojej lodówki. Proponuję i tobie, jeżeli jeszcze nie widziałeś obejżeć That Sugar .

jedzenie That suger Foto by amazon UK

That suger
Foto by amazon UK

Już drugi rok nie jem słodycz, pieczyła ,nie piję mleka i dokładnie czytam składniki na opakowaniach. Proszę uwieżyć, żę naprawdę mój Kondycja fizyczna poleprzyła się, skura lepiej wygląda, coś tam nawet schudłam, a najgłuwniejsze, że mój chumor nie zależy od poziomu cukru w krwi. Nie będę kłamać, że to było proste, ale zdrowie wartuje wysiłków. Mam nadzieję, że zmotywuwałam was troszeczki i wy też zastanowici się nad tym, co w waszej buzi.
Do usłyszenia!
Anna Tur

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Jedzenie & Anna – blog poświęcony smakoszą!

  1. Pan WordPress pisze:

    Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *